Odporúčame
  • Alkyton - kladivkový efekt

Alkyton - kladivkový efekt

Alkyd-uretánová farba 2v1 s kladivkovým efektom.
  • Výrobca: Alkyton
  • EAN:
  • KÓD:
  • Produkt je Skladom

Kalkulačka

m²/L

Popis produktu

Alkyton kladivkový je náterová hmota na báze alkydových živíc modifikovaných uretánmi. Náter vykazuje vynikajúcu pružnosť, odolnosť voči úderu a dobrú charakteristiku schnutia aj pri nižších teplotách (od + 5°C). Alkyton kladivkový kryje už v 1 vrstve, v celom spektre dodávaných odtieňov. Účinné antikorózne pigmenty vytvárajú dlhodobú antikoróznu ochranu. Silikónová prísada odpudzuje vodu z  povrchu. Kladivkové vyhotovenie úspešne maskuje nerovnosti povrchu predovšetkým pri podkladoch narušených koróziou. Výrobok má veľmi dobrú priľnavosť aj na skorodovaný povrch po ručnom očistení. 
Modifikácia alkydových živíc uretánmi dodáva výrobku dlhodobú farebnú stálosť.

VÝDATNOSŤ
10,5 m

POUŽITIE
ALKYTON je predovšetkým určený na nátery nových ale aj skorodovaných železných kovov v exteriéroch. ALKYTON možno aplikovať priamo na kov v prostredí s miernym priemyselným znečistením, na kovové konštrukcie vystavené agresívnejšiemu priemyselnému prostrediu v kombinácii s ďalsími výrobkami Alkyton. Zvýšenie antikoróznej ochrany možno dosiahnuť v systéme s rýchlo schnúcim antikoróznym základom PRIMER. Tam, kde nie je možné povrch dobre očistiť, použite antikorózny základ PENETRÁTOR. Nový a zoxidovaný pozinkovaný plech vyžaduje predošlú úpravu pomocou základného náteru GALVINOL. Vďaka svojej extrémnej pružnosti a odolnosti voči pôsobeniu vonkajších vplyvov je možné ALKYTON nanášať aj na drevo v exteriéroch. ALKYTON je možné použiť aj na náter betónu. Nie je však určený k náterom betónových podláh .

UPOZORNENIA
ALKYTON nie je vhodný pre nátery detských hračiek a pre styk s potravinami.
ALKYTON nie je určený pre trvalý ponor.
ALKYTON je možné nanášať štetcom, valčekom a striekaním.

Doporučená hrúbka náteru: 50μm suchý film = 120μm mokrý film v jednej vrstve, ak je náter aplikovaný ako samozákladový v exteriéroch, je doporučené pre dlhodobú antikoróznu ochranu nanášanie dvoch vrstiev, alebo použitie vhodných základných farieb.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií