Odporúčame
  • ASANEX 0,5L proti plesniam

ASANEX 0,5L proti plesniam

Antimikrobiálny, protiplesňový prípravok s bieliacim účinkom. Obsahuje aktívne striebro.

Popis produktu

ASANEX je kvapalný antimikrobiálny, protiplesňový suspenzný prípravok s bieliacim účinkom určený na komplexné ošetrenie vlhkých múrov budov a pivničných priestorov, kúpeľní, skladov ovocia, zeleniny a pod. Prípravok pôsobí na široké spektrum mikroorganizmov, ktoré sa zvyknú vyskytovať na vlhkom povrchu.


Použitie

Ošetrenie a vyčistenie steny a rohy v bytoch napadnuté plesňou, špalety okolo okien, steny kúpeľní, špáry medzi obkladačkami nad vaňou, silikónové tesnenia v sprchovacích kútoch, na plastových oknách, v chladničkách, miesta sanitárnej keramiky. Prípravok je možné použiť aj v šatniach, plavárňach, skladoch potravín, skladoch ovocia a zeleniny, v potravinárskych a mliekárenských prevádzkach, priestoroch s chovom zvierat, nemocničných a zdravotníckych priestoroch a pod. Prípravok rýchlo a dlhodobo pôsobí na celú škálu mikroorganizmov, ktoré sa zvyknú vyskytovať na vlhkom povrchu.

 

Mechanizmus účinku a časy pôsobenia: Prípravok má dvojitý účinok, okamžitý a preventívny. Bezprostredne po aplikácii prípravku sa pôsobením aktívneho kyslíka okamžite likvidujú už narastené kolónie plesní a ďalších mikroorganizmov a do cca 0,5 hodiny sa prejaví aj bieliaci účinok. Dezinfekčný a bieliaci proces trvá cca 3 hodiny. Následne antimikrobiálna zložka ANSILVER (obsahujúca aktívnu striebornú zlúčeninu) dlhodobo a aktívne likviduje podhubie plesní a zabraňuje nárastu nových kolónií mikroorganizmov. 

 

Návod na použitie: Z dôvodu, že prípravok je vo forme suspenzie, je potrebné obsah nádoby pred použitím dôkladne pretrepať a následne aplikovať na postihnuté miesto.

 

Dávkovanie: 80 - 200 ml/m² na postihnuté plochy a 40 ml/m² na preventívne ošetrenie rizikových miest.


Zloženie prípravku: chlórnan sodný < 50 g/l, chlorid strieborný < 4,6 g/l, neiónové povrchovo aktívne látky < 1,8 g/l, pomocné látky < 35,4 g/l, voda.

 

Účinné látky: chlórnan sodný a chlorid strieborný.

 

Balenie: 0,5 litra alebo 5 litrov


Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku !


POZOR!

Výstražné upozornenie: H315 Dráždi kožu. H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí. EUH031 Pri

kontakte s kyselinami uvolňuje toxický plyn.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií