Ekologické
 • Balakryl Dixol

Balakryl Dixol

Tenkovrstvá lazúra.Hĺbková ochrana. Rýchloschnúca a bez zápachu. Životnosť náteru 3 roky. Najširšia škála odtieňov.
 • Výrobca: Balakryl
 • EAN:
 • KÓD:
 • Produkt je Skladom

Kalkulačka

m²/KG

Popis produktu

Rýchloschnúca vodou riediteľná tenkovrstvá lazúra na nové aj renovačné nátery všetkých druhov dreva a drevených prvkov v interiéri a exteriéri. Lazúra poskytuje hĺbkovú ochranu s vysoko dekoračným vzhľadom. Predpokladaná reálna životnosť náteru v našich podmienkach pri dodržaní aplikačného postupu je 3 roky. Životnosť je ovplyvnená lokalitou, svetovou stranou, poveternostnými podmienkami a pod. Lazúra je ideálna na renovačné nátery, kde preniká hlboko do štruktúry dreva a reguluje jeho vlhkosť, čím zabraňuje krúteniu a praskaniu dreva. Pred aplikáciou stačí povrch očistiť a natierať bez brúsenia. Lazúra ponúka 68 atraktívnych jemných prírodných aj extravagantných sýtych farebných odtieňov s matným konečným vzhľadom, ktoré zvýraznia kresbu a krásu dreva. Vodou riediteľná receptúra umožňuje ukončiť realizáciu prác počas 1 dňa. To znamená, že v tom istom dni ako začnete s natieraním, môžete začať natretý povrch aj používať.

Použitie

 • Nové aj renovačné nátery na tvrdé a mäkké drevo.
 • Na ochranné a dekoratívne nátery plotov, štítov, dverí, podhľadov, záhradného nábytku, pergol, drevených obložení, zrubov, chát a pod.
 • Certifikácia – Bezpečnosť hračiek a detského nábytku.

Aplikácia

 1. Obsah pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte.
 2. Neriedenú lazúru aplikujte na čistý, vybrúsený, vosku, mastnôt a živice zbavený podklad v 2–3 vrstvách, v intervale 1–2 hodiny. Na renovačné nátery postačí 1–2 vrstvy. Na vonkajšie, viac namáhané nátery odporúčame najskôr použiť BALAKRYL NAPÚŠŤADLO – fungicídne napúšťadlo na drevo.
 3. Medzi nanášaním jednotlivých vrstiev lazúry je vhodné náter prebrúsiť jemným brúsnym papierom. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10 °C.
 4. Pomôcky po použití ihneď umyte vodou.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií