Ekologické
 • Balakryl POLYUREX lak na podlahy mat 2,5kg

Balakryl POLYUREX lak na podlahy mat 2,5kg

Dlhá životnosť. Chemická odolnosť. UV filter. Rýchloschnúci a bez zápachu.
 • Výrobca: Balakryl
 • EAN:
 • KÓD:
 • dostupné do 2-3 dní

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

Vodou riediteľný polyuretanový podlahový lak na nové aj renovačné bezfarebné nátery všetkých druhov drevených podláh, dreva, korku a podobných materiálov v interiéri. Lak vyhovuje EU štandardom protisklznosti a preto je ideálny do priestorov s vysokým zaťažením. Náter sa jednoducho udržuje, je umývateľný, tvrdý a zároveň pružný. Je odolný voči opotrebeniu a škrabancom, preto je vhodný do priestorov s vyšším zaťažením. Lakovaný povrch bol testovaný v laboratóriách PPG proti najbežnejším chemikáliám v domácnosti ako je alkohol, červené víno alebo mastnota. Na očistenom povrchu sa po 3 ani 24 hod. neobjavili žiadne škvrny. Ako jeden z mála podlahových lakov na trhu, Polyurex obsahuje UV blokátor, ktorý chráni drevo proti slnečnému žiareniu a tým zabraňuje jeho žltnutiu. Aj po rokoch tak môžete presúvať nábytok bez žltých škvŕn na podlahe. Vodou riediteľná receptúra umožňuje ukončiť realizáciu prác počas 1 dňa. To znamená, že v tom istom dni ako začnete s natieraním, môžete začať natretý povrch aj používať.

Použitie

 • Nové aj renovačné nátery na tvrdé a mäkké drevo, parkety, drevotrieskové, drevovláknité a korkové materiály.
 • Vhodný na nátery podláh, schodov, dverí, nábytku, drevených obložení apod. do priestorov ako sú chodby, kuchyne, školské priestory, športoviská a pod.
 • Certifikácia – Bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Atest protikĺznosti.

Aplikácia

 1. Obsah pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte.
 2. Suché drevo vybrúste do hladka brúsnym papierom č. 80–150. Ako prvý náter na neošetrené drevo je možné lak zriediť asi 5 % vody.
 3. Neriedený lak aplikujte na suchý, hladký a čistý, vosku, mastnôt a prachu zbavený podklad v 2–3 vrstvách v intervale 1–2 hodín. Medzi nanášaním jednotlivých vrstiev je vhodné náter prebrúsiť jemným brúsnym papierom. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10°C.
 4. Pomôcky po použití ihneď umyte vodou.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií