Ekologické
 • Balakryl RADET farba na radiátor

Balakryl RADET farba na radiátor

Náter odoláva vode, preto je mimoriadne vhodný aj do kúpeľní. Náter nežltne. Odoláva až do 100 °C.
 • Výrobca: Balakryl
 • EAN:
 • KÓD:
 • Produkt je Skladom

Kalkulačka

m²/KG

Popis produktu

Vodou riediteľná vrchná farba určená na nové aj renovačné nátery telies teplovodného kúrenia. Je možné ju taktiež použiť na nátery kovov ako pozinkovaného alebo oceľového plechu , hliníka, medi a ďalších v interiéri aj exteriéri. Náter odoláva vode, preto je mimoriadne vhodný aj do kúpeľní. Na rozdiel od syntetických náterov, vodou riediteľná receptúra zabezpečuje, že aj po dlhšej dobe náter zostáva snehobiely. Testy uskutočnené v laboratóriách PPG preukázali tepelnú odolnosť vyššiu než 100°C. Pri farbách na tepelné telesá je to cenná vlastnosť, pretože aj pod vplyvom tepla a rozťažnosti zostávajú nátery pružné a nepraskajú. Náter sa výborne rozlieva a má dobré aplikačné vlastnosti. Po aplikácii dosiahnete hladký a lesklý estetický vzhľad, ktorý je jednoducho čistiteľný bežnými čistiacimi prostriedkami. Vodou riediteľná receptúra umožňuje ukončiť realizáciu prác v priebehu 1 dňa . Počas aplikácie, po zaschnutí a ani po zahriatí radiátora náter nezapácha.

Použitie

 • Nové aj renovačné nátery telies teplovodných kúrení, ale aj nátery kovov ako pozinkovaný alebo oceľový plech, hliník, meď a ďalších.
 • Vhodná na nátery radiátorov, ohrievačov vody, teplovodných vedení, potrubných rozvodov, bojlerov a pod.

Aplikácia

 1. Obsah pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte. Radiátory natierajte vychladnuté.
 2. Základný náter – povrch zbavte hrdze a očistite od mastnoty. Podklad natrite základnou antikoróznou farbou Balakryl Antikor v 1–2 vrstvách.
 3. Vrchný náter – ak sú radiátory ošetrené základným náterom, je potrebné nesúdržný náter odstrániť a povrch očistiť od mastnoty.
 4. Na takto upravené povrchy môžete nanášať neriedený Balakryl Radet v 1–2 vrstvách v intervale 4–6 hodín pri teplote 20°C. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10°C.
 5. Pomôcky po použití ihneď umyte vodou.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA


Produkt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií