Ekologické
 • Balakryl Sportakryl 2,5kg matný

Balakryl Sportakryl 2,5kg matný

Dlhá životnosť. Ideálne na nábytok. Najobľúbenejší v SR. Rýchloschnúca a bez zápachu.
 • Výrobca: Balakryl
 • EAN:
 • KÓD:
 • dostupné do 2-3 dní

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

Vodou riediteľný akrylátový lak na nové aj renovačné bezfarebné nátery všetkých druhov dreva, korku a podobných materiálov v interiéri. Lak má dekoratívne aj ochranné vlastnosti. Lakovaný povrch sa ľahko udržuje, je umývateľný, odolný voči bežným čistiacim prostriedkom a mechanickému poškodeniu. Zvýrazňuje jedinečný prírodný vzhľad nábytku a drevených bytových doplnkov. Na rozdiel od syntetických lakov, vodou riediteľná receptúra ​​zabezpečuje, že náter nezožltne. Podľa prieskumov patrí Sportakryl medzi obľúbené laky v Slovenskej republike. Tisíce spokojných spotrebiteľov sú zárukou kvality. Vodou riediteľná receptúra je rýchloschnúca. To znamená, že počas jedného dňa tak ako začnete s natieraním, môžete začať natretý povrch používať.

Použitie

 • Na nové aj renovačné, na tvrdé i mäkké drevo, drevotrieskové, drevovláknité a korkové materiály.
 • Vhodný na nátery dverí, okenných rámov, dreveného aj ratanového nábytku, drevených obložení, parapet, športových potrieb a pod.
 • Certifikácia EN 71 – Bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Certifikácia pre povrchy, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu so suchými potravinami.

Aplikácia

 1. Obsah pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte.
 2. Suché drevo vybrúste do hladka brúsnym papierom č. 80–150. Ako prvý náter na neošetrené drevo je možné lak zriediť asi 5 % vody.
 3. Neriedený lak aplikujte na suchý, hladký, čistý, vosku, mastnôt a prachu zbavený podklad v 2–3 vrstvách v intervale 2–4 hodin. Medzi nanášaním jednotlivých vrstiev je vhodné náter prebrúsiť jemným brúsnym papierom. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10°C.
 4. Pomôcky po použití ihneď umyte vodou.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA


Produkt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií