Ekologické
  • Balakryl - voskový olej do interiéru

Balakryl - voskový olej do interiéru

Vyživuje, chráni a ošetruje drevo. Zvyšuje odolnosť. Na báze prírodného včelieho vosku. Zvýrazňuje prirodzenú krásu a farbu dreva.
Vzorkovník

Kalkulačka

m²/L

Popis produktu

Interiérový olej na drevo na báze prírodného včelieho vosku, vhodný na mäkké aj tvrdé drevo, na drevené podlahy, obloženia, schodiská, nábytok a ďalšie predmety z dreva v interiéri.

Vyživuje, chráni a ošetruje drevo. Chráni drevo zvonku aj zvnútra. Preniká hlboko do dreva a na povrchu vytvára ochranný povrch s otvorenými pórmi, vďaka ktorým môže drevo prirodzene dýchať.

Vytvára na povrchu ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje prenikaniu vody do dreva. Je samoleštiaci, umývateľný a ľahko čistiteľný, navyše vytvára protišmykový povrch. Je vodou riediteľný, ekologický a získal atestáciu na priamy kontakt so suchými potravinami a aj pre použitie na detské hračky.

Okrem ochrannej funkcie vytvára taktiež krásny dekoračný náter. Je prirodzene matný, zvýrazňuje kresbu dreva a dodá mu svieži, prírodný vzhľad.

Aplikácia

Dôkladná príprava povrchu dreva je prvým krokom k Vašej spokojnosti s finálnym vzhľadom. Pokiaľ aplikujete olej na podlahu, ktorá už bola lakovaná, dôkladne odstráňte celý predchádzajúci náter brúskou na podlahy.

Ďalej odporúčame pred aplikáciou podlahu impregnovať insekticídnymi a fungicídnymi prostriedkami, napr. BALAKRYL NAPÚŠŤADLO.

Na nanášanie použite štetec. Nestriekajte!

Pred použitím a počas aplikácie olej dobre premiešajte. Aplikujte v smere vlákien dreva v dvoch až troch vrstvách. V miestach častého používania aplikujte vždy tri vrstvy.


Zvýrazňuje kresbu dreva
Atest na detské hračky
Atest pre priamy kontakt s potravinami
štetec
Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií