Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
Odporúčame
  • BONDEX Matt tenkovrstvá lazúra

BONDEX Matt tenkovrstvá lazúra

Zvýšená ochrana proti UV žiareniu, ktorá zabraňuje vyblednutiu náteru. Zvýrazňuje štruktúru dreva a vytvára hodvábne matný vzhľad.

Kalkulačka

m²/L

Popis produktu

Tenkovrstvá syntetická lazúra na drevo so zvýšenou ochranou proti UV žiareniu.Preniká hlboko do pórov dreva, zafarbuje povrch na požadovaný prírodný odtieň a zvýrazňuje štruktúru dreva. Lazúra zabraňuje vyblednutiu náteru a znižuje tak náklady na údržbu. Ľahko sa aplikuje a vytvára hodvábne matný vzhľad. Pre ošetrenie a údržbu všetkých druhov dreva a drevených prvkov v exteriéri. Vhodná aj pre neopracované drevo. Ideálne na okná, ploty, podhľady alebo podbitie, prístrešky, pergoly apod.

Príprava podkladu

Podklad musí byť pevný, suchý, odmastený, zbavený nečistôt prachu, zamodrania a plesní. Nové, neošetrené a mäkké drevo musí byť napustené bezfarebným napúšťadlom.

Aplikácia

Pred použitím dôkladne premiešajte a nerieďte. Aplikujte rovnomerne štetcom. Bezfarebný odtieň možno použiť iba v interiéri, v exteriéri len v kombinácii s ostatnými odtieňmi.

Použitie

Pre ošetrenie a údržbu všetkých druhov dreva a drevených prvkov v exteriéri. Vhodná aj na neopracované drevo. Ideálne na okná, ploty, podhľady alebo podbitie, prístrešky, pergoly apod. Primárne určené pre exteriér, ale možno použiť aj v interiéri.

Vzhľad: Matný

Výdatnosť: 10-16m² / l

Počet vrstiev: 2-3

Báza: Syntetická tenkovrstvá lazúra

Doba schnutia:

   - Suchý na dotyk: 6 h

   - Pretierateľnosť: 16h

   - Suchý: 16h od posledného náteru

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

Doprava nad 150€ zadarmo.

Získavate automaticky pri každej objednávke.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií