Odporúčame

BONDEX Matt tenkovrstvá lazúra

Zvýšená ochrana proti UV žiareniu, ktorá zabraňuje vyblednutiu náteru. Zvýrazňuje štruktúru dreva a vytvára hodvábne matný vzhľad.

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

Tenkovrstvá syntetická lazúra na drevo so zvýšenou ochranou proti UV žiareniu.Preniká hlboko do pórov dreva, zafarbuje povrch na požadovaný prírodný odtieň a zvýrazňuje štruktúru dreva. Lazúra zabraňuje vyblednutiu náteru a znižuje tak náklady na údržbu. Ľahko sa aplikuje a vytvára hodvábne matný vzhľad. Pre ošetrenie a údržbu všetkých druhov dreva a drevených prvkov v exteriéri. Vhodná aj pre neopracované drevo. Ideálne na okná, ploty, podhľady alebo podbitie, prístrešky, pergoly apod.

Príprava podkladu

Podklad musí byť pevný, suchý, odmastený, zbavený nečistôt prachu, zamodrania a plesní. Nové, neošetrené a mäkké drevo musí byť napustené bezfarebným napúšťadlom.

Aplikácia

Pred použitím dôkladne premiešajte a nerieďte. Aplikujte rovnomerne štetcom. Bezfarebný odtieň možno použiť iba v interiéri, v exteriéri len v kombinácii s ostatnými odtieňmi.

Použitie

Pre ošetrenie a údržbu všetkých druhov dreva a drevených prvkov v exteriéri. Vhodná aj na neopracované drevo. Ideálne na okná, ploty, podhľady alebo podbitie, prístrešky, pergoly apod. Primárne určené pre exteriér, ale možno použiť aj v interiéri.

Vzhľad: Matný

Výdatnosť: 10-16m² / l

Počet vrstiev: 2-3

Báza: Syntetická tenkovrstvá lazúra

Doba schnutia:

   - Suchý na dotyk: 6 h

   - Pretierateľnosť: 16h

   - Suchý: 16h od posledného náteru

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií