Odporúčame
  • BONDEX Regatta Yacht Varnish - lodný lak

BONDEX Regatta Yacht Varnish - lodný lak

Extrémne odolný proti poveternostným vplyvom. Vytvára hladký a trvanlivý povrch s vodeodpudivým povrchom a vysokým leskom.

Kalkulačka

m²/L

Popis produktu

Transparentný lodný lak na alkydovej báze. Obsahuje UV blokátor a svojím zložením zaisťuje extrémnu ochranu proti UV žiareniu, dažďu a vetru. Je odolný voči pôsobeniu vody, tiež morskej vode a bežným čistiacim prostriedkom. Výsledný náter zvýrazňuje štruktúru dreva a dodáva mu vysoko lesklý vzhľad. Pre ošetrenie a údržbu všetkých druhov dreva, najmä v exteriéri.

Príprava podkladu

Podklad musí byť pevný, suchý, odmastený, zbavený nečistôt, prachu, zamodrania a plesní. Vrstvy starých náterov z povrchu odstráňte, poškodené drevo najprv zbrúste.

Aplikácia

Pred použitím dôkladne premiešajte. Po prvej vrstve laku ľahko prebrúste jemným brúsnym papierom, nečistoty zotrite vlhkou handrou, povrch nechajte vyschnúť a potom vykonajte ďalšie nátery.

Použitie

Pre ošetrenie a údržbu všetkých druhov dreva, najmä v exteriéri. Pre vonkajšie a vnútorné nátery drevených lodí a iných drevených dielov, kde je vyžadovaná veľmi vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a poveternostným vplyvom. Zvlášť vhodný pre nátery drevených prvkov vo vlhkom prostredí (kúpeľne, pivnice, záhradné domčeky).

Použitie: Exteriér

Vzhľad: Lesklý

Výdatnosť: 10-14m² / l

Počet vrstiev: 2-3

Báza: Syntetický lodné lak

Doba schnutia:

   - Suchý na dotyk: 2h

   - Pretierateľnosť: 6h

   - Suchý: 48h

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií