BORI impregnácia s biocidom

Ochraňuje drevo pred plesňou a drevokaznou hubou. Používame ju samostatne na povrchy, ktoré nie sú vystavené pôsobeniu poveternostných vplyvov alebo v systéme s tenkovrstvou a lakovou lazúrou.

Kalkulačka

m²/L

Popis produktu

Je určená na impregnáciu dreva vo vonkajších priestoroch: okná, dvere, konštrukcie krovu, tatranský profil, pergoly, ploty, záhradný nábytok a podobne. Pre vlhké stavebné priestory ( kuchyne, kúpeľne, pivnice).
VLASTNOSTI
  • ochrana dreva pred černaním, plesňami, drevnými hubami a insekticídmi
  • dobré prenikanie do štruktúry dreva
  • bezfarebnosť
  • jednoduché nanášanie
PRÍPRAVA PODKLADU
Nové drevo
Vlhkosť ihličnatého dreva nesmie prekročiť 15%, u listnatých druhov dreva 12%. Suchý podklad prebrúsime a očistíme, NITRO riedidlom odstránime vosk, živicu a mastnotu.

Obnova starých náterov
Nepoškodené nátery očistíme a prebrúsime, poškodené nátery odstránime úplne.

UPOZORNENIE
Pri natieraní tatranského obkladu odporúčame ochranu dreva z oboch strán, pretože tým dosiahneme lepšiu rozmerovú stálosť. Obsahuje biocídy (insekticídy a fungicídy). Pri nesprávnom zaobchádzaní s výrobkom sú biocídy zdraviu škodlivé! Nesmie sa používať na ochranu dreva, ktoré môže prísť do priameho kontaktu s potravinami alebo krmivami. Nepoužívať na ochranu dreva v spálňach alebo v uzatvorených priestoroch, v ktorých sa zdržujete dlhší čas, s výnimkou menších plôch (napr. okná, dvere atď.). Škodlivý pre vodné organizmy: môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnom prostredí. Nepoužité množstvo výrobku môže byť preliate do menšieho balenia HELIOS BORI impregnácia s biocídmi (0,75 l), ale nikdy do iných obalov, z dôvodu možnej zámeny výrobkov. Menšie množstvá použiť do konca.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií