Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
Ekologické
  • COLOR Vnútorná farba

COLOR Vnútorná farba

Vyznačuje sa výbornou krycou schopnosťou a dobrou priľnavosťou. Keďže je paropriepustná, neuzatvára povrch. Odolná je na suchý oter.

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

COLOR VNÚTORNÁ FARBA NA STENY je určená na maľovanie stien a stropov v interiéroch Vášho domu alebo bytu. Je vhodná na väčšinu podkladov (omietky, sadrokartónové, betónové, tehlové alebo iné porézne podklady) vnútorných stien.

Pred použitím COLOR VNÚTORNEJ FARBY NA STENY podklad očistíme, odstránime zle držiace častice a naimpregnujeme penetračným náterom. COLOR VNÚTORNÚ FARBU NA STENY nanášame štetcom, valčekom alebo striekaním v dvoch vrstvách v prípade nového maľovania, pri renovácii postačuje už jedno nanesenie.  Prvú vrstvu riedime vodou maximálne do 15 %, druhú potom maximálne do 10 %. Čas schnutia je od 4 do 12 hodín, v závislosti od vlhkosti vzduchu a teploty miestnosti. Náter je suchý po 3 dňoch.
Spotreba je závislá od absorpcie a drsnosti podkladu, u hladkých povrchov je približne 0,15 l/m² pri jednej vrstve resp. jeden liter COLOR VNÚTORNEJ FARBY NA STENY postačuje pri dvoch naneseniach na 5-7 m² povrchu.  Originálne zatvorený a skladovaný na suchom mieste (+5°C do +35°C) je výrobok upotrebiteľný do dátumu, ktorý je uvedený na obale.

Spotreba:

1 l = 5 – 7 m² povrchu – pri dvoch naneseniach

Obalové jednotky:

5 l ; 14 l

COLOR VNÚTORNÁ FARBA NA STENY sa môže riediť vodou maximálne do 15%. Ak farbu rozriedime väčším množstvom vody, krycia schopnosť farebného filmu sa zhorší.  

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

Doprava nad 150€ zadarmo.

Získavate automaticky pri každej objednávke.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií