LEVELYS spony 1mm XL – 100KS

LEVELYS spony 1mm XL sú efektívnou náhradou za krížiky, ktoré sa používajú pri pokladaní dlažby a obkladu s hrúbkou 13 až 22mm.
  • Výrobca: Levelys
  • EAN:
  • KÓD:
  • Produkt je Skladom

Popis produktu

LEVELYS je leveling systém, ktorý uľahčuje pokladanie dlažby a obkladu. Klinový systém LEVELYS vyžaduje spony, kliny a kliešte.

LEVELYS spony sú vyrobené z prvotriednych materiálov, a tak zabezpečujú dokonalú rovnováhu medzi pružnosťou a odolnosťou. Bod zlomu spony sa nachádza tesne nad jej tanierikom, čo znamená, že svorky sa dajú použiť pri pokladaní aj veľmi tenkých dlaždíc. Rôzne rozmery spôn sú farebne odlíšené. Tieto spony viete použiť na naozaj hrubé dlaždice.

Leveling spony 1mm XL spony sú náhradou za klasické krížiky na dlažbu a ich použitie je vhodné pre dlažbu alebo obklad hrúbky od 13 až 22 mm. Pri svorke s hrúbkou 1 mm bude škára medzi dlaždicami taktiež 1 mm, no ak chcete docieliť väčší rozptyl  (šírku špáry/škáry), môžete použiť na vymedzenie Krížiky.

Všetky LEVELYS spony sú určené na jednorazové použitie. Používajú sa pri všetkých rozmeroch dlažieb a obkladov (napr. 60 x 60 cm, 120 x 60 cm a pod) alebo tam, kde je hrubá dlaždica. V prípade, že chcete získať medzi dlažbou či obkladom širšiu škáru ako je samotná spona 1 mm (napríklad 4 mm), stačí použiť 1 mm sponu a klasický 4 mm krížik.

Tieto vysoké spony sú v šírke 1 mm preto, aby ste si vytvorili špáru, akú potrebujete pridaním krížika medzi dlaždice. Vyrovnávací systém urobí tú najdôležitejšiu prácu (vyrovná dlaždice voči sebe) a krížikom si vytvoríte špáru akú potrebujete (ak chcete širšiu špáru ako 1 mm).

Spony využijete:

  • v interiéri aj exteriéri
  • pri tvorbe spádov do odtoku, v sprchovom kúte
  • na krížový, diagonálny alebo parketový spoj
  • na schodoch a sokloch
  • pri nerovnomernej ploche podláh, stien a dlaždíc
  • vyrovnávací systém nevyužijete iba pri mozaike na sieťke

Rozmery spony: vnútorné – výška 29,3 mm a šírka 23,5 mm , vonkajšie – výška 50,1 mm a šírka 39,7 mm + spodný tanierik 31,3 mm x 31,3 mm a hrúbka 2,3 mm

Balenie obsahuje: LEVELYS spony XL 1mm 100ks 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií