• LUXOL Dekor

LUXOL Dekor

Krycia olejová lazúra na vodnej báze.
  • Výrobca: LUXOL
  • EAN:
  • KÓD:
  • Produkt je Skladom

Kalkulačka

m²/L

Popis produktu

Luxol Dekor je krycia olejová lazúra na vodnej báze pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Rýchloschnúca receptúra má vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu. Vďaka novej krémovej konzistencii sa lepšie rozotiera a jednoducho aplikuje. Lazúra vyniká stálymi farebnými odtieňmi s matne saténovým vzhľadom. Náter neobmedzuje dýchanie dreva a vďaka zníženému obsahu VOC je tiež šetrnejšie k životnému prostrediu. Krycia olejová lazúra Luxol Dekor ponecháva viditeľnú štruktúru dreva a je vhodná pre nátery všetkých stavebných súčastí alebo drevených konštrukcií ako sú ploty, dvere, pergoly, záhradný nábytok, obklady domov, okenice, chaty, chalupy a iné drevené konštrukcie v exteriéri. Lazúra je tiež vhodná na nátery v interiéri, pretože má minimálny zápach a rýchlejšie schne.

Návod na použitie:

Na vonkajšie nátery sa odporúča podklad napustiť fungicídnym napúšťadlom LUXOL IMPREGNÁCIA. Luxol Dekor nanášajte na suchý a očistený povrch. Pred použitím obsah dôkladne premiešajte. Nerieďte. LUXOL DEKOR nanášajte štetcom v smere vlákien. Náter vykonávajte za stáleho a suchého počasia. V interiéri nanášajte 1 - 2 vrstvy. Pre vytvorenie dlhodobej ochrany v exteriéri nanášajte 2-3 vrstvy. Interval medzi nanášaním jednotlivých vrstiev je 4 - 8 hodín. Suchý na dotyk po cca 3 hodinách, preschnutý po 16 hodinách. Pred aplikáciou ďalšej vrstvy náter jemne prebrúste. LUXOL DEKOR aplikujte pri teplotách 5-30 ° C a relatívnej vlhkosti nižšej ako 85%. Nízka teplota a vysoká vlhkosť môže výrazne ovplyvniť schnutie. Pracovné pomôcky umyte vodou. Pred čistením odstráňte zo štetca čo najviac farby. 

Povrchová úprava: matná 

Doporučený počet náterov: interiér: 1-2 exteriér: 2-3 

Aplikácia: štetec 

Čistenie náradia: vodou 

Zloženie: na vodnej báze 

Doba schnutia: suchý na dotyk: 3h brúsiteľný / druhý náter: 4-8h preschnutý: 16h 

Skladovateľnosť: Skladujte v suchu, v uzavretom originálnom obale pri teplote + 5 až + 30 ° C. Chráňte pred mrazom. Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby. 

Dostupné balenia:0,75l / 2,5l 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií