Novinka
Slovenské
  • NanoCleaner HOME

NanoCleaner HOME

Antibakteriálny čistiaci prostriedok na ruky a povrchy
  • Výrobca: Nanosystem
  • EAN:
  • KÓD:
  • dostupné do 2-3 dní

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

Cleaner

Cleaner je mimoriadne účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok, určený na čistenie všetkých druhov povrchov. Je vyrobený výlučne z prírodných surovín, ako sú jedlé panenské za studena lisované oleje, ovocné šťavy a kyseliny, výťažky z orechov, bodliakov, cesnaku, morských solí.

Obsahuje vzácne prírodné výťažky so 100% účinnosťou zabránenia schopnosti rozmnožovania mikroorganizmov. (Certifikované laboratórne skúšky vykonané v: STÁTNÍ ÚSTAV JADERNÉ, CHEMICKÉ A BIOLOGICKÉ OCHRANY (Vojenský výskumný ústav), ČR, Mikrobiologické laboratórium Sv. Alžbety, SR. Prípravok pôsobí na ošetrenej ploche ako antibakteriálny viac ako 7 dní.

Cleaner je nie len že nezávadný pre človeka, ale pri práci s ním priaznivo pôsobí na pokožku a má celkovo blahodárny vplyv na organizmus. V prírode je 100% biodegradovateľný. Celý výrobný proces Cleaneru prebieha za studena a je nenáročný na zdroje energie.

Použitie:

Domácnosť: nábytok lakovaný a aj z masívu, kožené čalúnenie z prírodnej a aj umelej kože, podlahy, okná, okenné rámy plastové aj drevené, čistenie priestorov rodinných miláčikov (zvierat). Pri čistení priestorov domácich zvierat, kúpeľní a kuchýň vynikne antibakteriálnosť, ktorá zabráni alebo podstatne oneskorí vznik zápachu. Ošetrovanie rastlín sa prevádza priamym nízkotlakovým postrekom.

Šport: čistenie plastových fliaš, camelbackov, vnútra prilieb, okuliarov, oblečenia, príslušenstva bojových športov a v podstate všade tam, kde sa vyskytuje náš pot a nežiaduce množiace sa baktérie.

Aplikácia

Cleaner pred použitím pretrepte cca 5 sek. Hrubé nečistoty najskôr spláchnite vodou, príp. odstráňte mechanicky. Prípravok nastriekajte na čistený povrch a rozotrite po celej ploche. Nechajte ho pôsobiť 3-5 minút, ale najviac toľko, aby nezaschol. Nečistotu spolu s prípravkom zmyte vodou. Väčšie nečistoty ľahšie uvoľníte štetcom či kefou.

Balenie

Balené v 0,5l fľašiach s rozprašovačom alebo v 5l bandaskách

Skladovanie

Podmienky skladovania: skladovať pri teplotách 5 - 35°C, nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu v riadne uzavretej nádobe. Chrániť pred mrazom!

Doba skladovania: 24 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných obaloch.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Pri práci s prípravkom sa vyhnite kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí môže dôjsť k slabému podráždeniu (ako po zasiahnutí mydlom) – v takom prípade otvorené oči vymývajte čistou vodou cca 3 – 5 minút. Pri aplikácií nie je potrebné používať žiadne OPP okrem bežne používaných.

Prípravok je určený na priame použitie. Miešanie s inými látkami je zakázané

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA


Produkt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií