AKTUÁLNE INFO:
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

HG PRÍPRAVOK NA ODSTRANOVANIE PODLAHOVÝCH LEPIDIEL

Odstraňovač lepidla na podlahy 750ml
  • Výrobca: HG
  • EAN:
  • KÓD:
  • Produkt je Skladom

Popis produktu

HG "prípravok na odstranovanie podlahových lepidiel" je mimoriadne silný a mimoriadne rýchlo pôsobiaci prípravok na odstranovanie podlahových lepidiel, ktorý je vhodný na odstránenie najodolnejších (zvyškov) lepidiel, ako napríklad lepidlá, obsahujúce rozpúštadlá, neobsahujúce rozpúštadlá, lepidlá na koberce, linoleá, disperzné lepidlá z umelých živíc, lepidlá na lepenie PVC, parkiet, korku, dlaždíc, obkladov stien a podláh, ako aj zvyšky polyuretánových a montážnych tmelov. HG "prípravok na odstranovanie podlahových lepidiel" neobsahuje látky, ktoré vážne ohrozujú životné prostredie ako metylén a metanol. HG "prípravok na odstranovanie podlahových lepidiel" je možné použit bez problémov takmer na všetky podklady (napr. drevo, kov a betón).

1) HG "prípravok na odstranovanie podlahových lepidiel" vyskúšajte najskôr na nenápadnom mieste na podlahe. 2) Podlahovú krytinu najskôr narežte na pásy a stocte. 3) (Vinylové) podlahové krytiny, ktoré nie je možné strhnút, musíte najskôr perforovat dierkovacom alebo iným podobným nástrojom. Prípravok na odstranovanie podlahových lepidiel musí dobre preniknút do lepidlovej vrstvy, aby túto dokázal odstránit. 4) Zvyšky lepidla dôkladne natrite HG "prípravkom na odstranovanie podlahových lepidiel" napríklad pomocou štetca. 5) Po približne 10-15 minútach zoškrabte lepidlo napríklad pomocou škrabky. 6) V prípade potreby postup zopakujte a predlžte tiež cas pôsobenia. 7) Následne podklad dôkladne opláchnite vodou a nechajte vyschnút predtým, ako položíte nový obklad steny alebo podlahy.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj


Produkt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií