Novinka
  • Primalex Essence biela

Primalex Essence biela

Najkvalitnejšia matná biela farba. Odporúčaná najmä pre miesta s vysokými nárokmi na odolnosť, kde dochádza k príležitostnému kontaktu s parou a vodou.

Kalkulačka

m²/L

Popis produktu

Luxusná matná a úplne umývateľná biela interiérová farba s najlepšími surovinami a vysokými nárokmi na technické parametre bola impulzom pre vznik novinky Primalex Essence Biela. Biela farba Primalex Essence je zárukou dlhodobo dokonalého vzhľadu vašich stien a stropov a zároveň spĺňa požiadavky, ktoré sa kladú na moderné interiérové nátery z hľadiska umývateľnosti, takže je vhodná aj do miestnosti, kde dochádza k občasnému kontaktu s parou a vodou.


Použitie: Vhodná na maľovanie vnútorných stien a stropov kúpeľní, detských izieb, kuchýň a ďalších luxusných interiérov v privátnom a komerčnom sektore (na podklady typu: minerálne a sadrové omietky, sadrokartónové dosky, reliéfne tapety, alebo materiály na báze sklených vlákien, murivo a betón) a to aj v priestoroch, kde je predpoklad vyššieho zaťažovania. Na odstránenie bežných nečistôt je možné použiť iba navlhčenú handričku bez rizika poškodenia náteru. 

Vlastnosti:

  • Umývateľná a hlboko matná farba
  • Vhodná najmä na miesta s vysokými nárokmi na odolnosť
  • Vysoká krycia schopnosť
  • Jednoduchá aplikácia

Technické parametre si prečítate tu.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií