Ekologické
  • SPEKTRA Akrylátová omietka B1 hladená 2mm 25kg

SPEKTRA Akrylátová omietka B1 hladená 2mm 25kg

Už pripravená omietka zrnitej (Z) alebo ryhovanej (R) štruktúry na dekoráciu a ochranu fasád a všetkých ostatných vonkajších a vnútorných stien.

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

Už pripravená omietka zrnitej (Z) alebo ryhovanej (R) štruktúry na dekoráciu a ochranu fasád a všetkých ostatných vonkajších a vnútorných stien. Výrobok je tónovateľný v systéme HELIOMIX.

Vlastnosti:
  • odolnosť voči vode a paropriepustnosť
  • jednoduchá aplikácia
  • odolnosť voči poveternostným vplyvom a škodlivej priemyselnej atmosfére
  • odolnosť na oter a nárazy
  • elasticita

PRÍPRAVA PODKLADU 
SPEKTRA AKRYLÁTOVÚ OMIETKU nenanášať za dažďa, hmly, silného vetra. Za slnečného počasia treba fasádu zatieniť, aby nedošlo k nerovnomernému vysychaniu, pretože by to ovplyvnilo kvalitu omietky. Pred začiatkom prác treba dobre zabezpečiť ochranu skla, okien a dverí, kovových povrchov. Pre lepšiu priľnavosť, rovnomerné vsatie a farebný odtieň SPEKTRA AKRYLÁTOVEJ OMIETKY odporúčame nanesenie jednej vrstvy SPEKTRA základného náteru. Riediť vodou do 30 %.  SPEKTRA AKRYLÁTOVÁ OMIETKA sa nanáša manuálne hladidlom z antikorovej ocele v hrúbke minimálne 1,5 veľkosti najhrubších zŕn alebo striekaním strojom. SPEKTRA AKRYLÁTOVÚ OMIETKU Z treba hneď hladidlom z umelej hmoty alebo  nehrdzavejúcej ocele rovnomerne kruhovo štrukturovať. SPEKTRA AKRYLÁTOVÚ OMIETKU R po krátkom sušení vytiahnuť pomocou hladidla z umelej hmoty alebo nehrdzavejúcej ocele do kruhovej, vodorovnej alebo zvislej štruktúry.  

POZNÁMKY A ŠPECIFIKÁ
Pred použitím omietku dôkladne vymiešajte elektrickou miešačkou pri nízkych otáčkach.
Čas sušenia sa pri nižších teplotách a vyššej vlhkosti vzduchu predĺži.
Náradie treba očistiť ihneď po použití.
Pred nanesením vo väčšej nádobe egalizovať také množstvo omietky, aby postačovala na celú jednotku plochy (jednu stranu fasády) – tým predídete nerovnomernému farebnému odtieňu na povrchu.
Kvôli kolísaniu surovín sú možné odchýlky odtieňov pri rozličných šaržách, preto odporúčame použitie tej istej šarže zafarbenej SPEKTRA AKRYLÁTOVEJ OMIETKY na celú plochu.
Na tepelnoizolačné systémy odporúčame použiť svetlé farebné tóny.  
 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií