Novinka

Turtle Wax Bezoplachový čistič Hybrid CERAMIC 3in1 DETAILER 500ml

Bezoplachový čistič v spreji, ktorý oživí povrch vášho vozidla a vytvorí keramickú ochranu.
  • Výrobca: Turtle Wax
  • EAN:
  • KÓD:
  • Produkt je Skladom

Popis produktu

Turtle Wax Bezoplachový čistič Hybrid CERAMIC 3in1 DETAILER je bezoplachový čistič v spreji, ktorý oživí povrch vášho vozidla a vytvorí keramickú ochranu. Výsledkom pravidelného používania výrobku Hybrid Ceramic 3 v 1 Detailer je bezpečné čistenie a žiarivý povrch, ktorý súčasne poskytuje keramickú ochranu vášho vozidla. Ceramic 3 v 1 Detailer obsahuje umývacie polyméry na čistenie a ochranu bez škrabancov na všetkých povrchoch. Tento produkt udrží vzhľad exteriéru vášho vozidla nový a auto zostane dlhšie čisté so super hydrofóbnou bariérou, ktorá zabráni opätovnému usadzovaniu prachu na vonkajších povrchoch.

S Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic 3 v 1 Detailer bude starostlivosť o vaše vozidlo jednoduchšia.

BEZPEČNE OŽIVUJE LESK A CHRÁNI. Hydrofóbne polyméry, umývanie bez vody – čistenie bez poškriabania, vhodné na všetky povrchy. Syntetické voskové polyméry – zvýrazňujú hĺbku farby, lesk a jas. Super hydrofóbne a SiO2 polyméry – táto jedinečná zmes ZVYŠUJE odpudzovanie vody formou korálkového efektu a zároveň chráni pred chemikáliami po celé mesiace.


Návod na použitie: 

PRÍPRAVOK PORIADNE PRETREPTE. Postupne nanášajte na jednotlivé časti karosérie. V prípade mierne znečistených áut ošetrite všetky časti a nechajte Hydro-glide polymérom “obaliť” nečistoty a špinu. následne nečistoty zotrite čistou mikrovláknovou utierkou. Znečistené utierky podľa potreby meňte. Môže sa použiť na všetky vonkajšie neporézne povrchy vrátane skla a kolies. Nepoužívajte na plátenné strechy.


Poznámka: 

Prípravok používajte na čistenie, obnovu lesku a dodanie ochrany medzi umývaniami auta prípravkami radu HYBRIDNÝ RAD – COATING V SPREJI a HYBRIDNÝ RAD – KERAMICKÉ LEŠTIDLO A VOSK alebo inými pred tým aplikovanými voskami alebo nátermi.


ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE:

Musím nechať výrobok pôsobiť 24 hod.? Nie, tento výrobok nemusíte nechať pôsobiť 24 hod.

Odstráni výrobok už nanesený vosk na aute? Nie, výrobok neodstraňuje vosk z karosérie.

Môžem výrobok použiť na plast, vinyl, gumu? Áno.

Môžem výrobok použiť na hocijakú farbu laku? Áno.

Môžem výrobok použiť na metalický lak? Áno.

Môžem výrobok nastriekať priamo na sklo, čelné sklo, bočné zrkadlá? Áno, ale odporúčame najskôr naniesť na mikrovláknovú handričku a rozotrieť a doleštiť.

Môžem výrobok použiť na matný lak? Nie, neodporúčame na matný lak, môže prísť k poškodeniu matného efektu. V akých teplotách môžem výrok použiť? Medzi 10 – 30 °C.

Obsahuje tento výrobok UV ochranu? Áno.

Môžem výrobok kombinovať s inými výrobkami? Áno.

Kedy mám výrobok používať? Odporúčame výrobok aplikovať medzi umývaním auta a nanášaním vosku. Môžem výrobok použiť na látkovú strechu kabrioletu? Nie.

Obsahuje výrobok silikóny? Áno.

Obsahuje výrobok Carnaubu? Áno.

Obsahuje výrobok ropné destiláty? Nie.


Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií