• Xyladecor čistič dreva

Xyladecor čistič dreva

Čistiaci prostriedok na čistenie starého, zašednutého záhradného nábytku z tvrdého dreva na báze alkoholu s olejmi z pomaranča. Ideálny prostriedok pre pravidelnú údržbu nábytku.

Popis produktu

Kvapalný čistiaci prostriedok na čistenie starého, zašednutého záhradného nábytku z tvrdého dreva na báze sacharid – alkohol -voda s olejmi z pomarančov a vosky. Ľahko čistí všetky drevené povrchy. Ideálne pre drevený záhradný nábytok. Pre pravidelné čistenie všetkého dreveného nábytku, upraveného aj neupraveného. 

Výsledný vzhľad

Oživenie pôvodnej farby ošetrovaného podkladu

Určenie

Pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Príprava podkladu

Metlou alebo mäkkou kefou odstráňte z nábytku voľný prach a nečistoty. Odporúčania pre bezpečnú prípravu povrchu Pri brúsení suchej vrstvy farby môže vznikať prach. Tam, kde je to možné, by malo byť vždy použité brúsenie za mokra. Pokiaľ sa nedá zabrániť vystaveniu účinkom pomocou lokálneho odsávania, musia byť použité vhodné respiračné ochranné prostriedky. 

Jednoduchá aplikácia

2-3 minúty nechať účinkovať, potom zotrieť. Výrobek je připraven k okamžitému použití. Xyladecor čistič dreva úsporne nastriekajte na nábytok a nechajte krátko (2-3 minúty) účinkovať, potom nečistoty zotrite handričkou. Ak tam zostanú stopy znečistenia, proces aplikácie opakujte. Obvyklé umývanie vodou nie je nutné.

Poznámka

Čistič nie je náhradou každoročného ošetrenie záhradného nábytku (napr. výrobkom XYLADECOR OŠETRUJÚCI OLEJ alebo XYLADECOR GEL). Pri aplikácii je čistič bezfarebný. Náradie vyčistíte čistou vodou.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií