• Xyladecor gel

Xyladecor gel

Odpudzuje vodu a nečistoty. Hlboká penetrácia. Chráni pred nepriazňou počasia, UV žiarením a zašednutím.
  • Výrobca: Xyladecor
  • EAN:
  • KÓD:
  • dostupné do 2-3 dní

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

Xyladecor Gél je ošetrujúci prípravok vo forme hustého gélu , ktorý intenzívne chráni proti UV žiareniu, nepriazni počasia a zašednuiu. Vďaka vynikajúcemu hĺbkovému účinku regeneruje , ošetruje a oživuje starý, zašednutý a matný povrch dreva. Odpudzuje vodu a nečistoty. Optimálny výsledok je možné dosiahnuť aplikáciou pomocou špeciálne vyvinutej Xyladecor rukavice, vďaka ktorej vytvoríte jedinečný hodvábny povrch. Povrch je tak natretý bez zbytočného zašpinenia seba i okolia. Prípravok je vhodný pre záhradný nábytok z tvrdého dreva ( teak, dub, buk, meranti ). Aplikačná rukavica bola špeciálne navrhnutá pre aplikáciu Xyladecor Gelu. Husté vlákna rukavice rovnomerne nanášajú gel a vytvárajú hodvábny povrch. Vodotesná vložka zabraňuje preniknutiu gélu dovnútra rukavice. Rýchle a jednoduché použitie bez zašpinenia seba i okolia. Aplikačnú rukavicu je možné použiť pre malé aj veľké plochy. Do rukavice doporučujeme použiť bežné jednorazové rukavice.

  • Výsledný vzhľad: matný
  • Určenie: Pre vonkajšie aj vnútorné použitie
  • Odolnosť proti pôsobeniu vody: Odpudzuje vodu, kompletná ochrana pred nepriazňou počasia, chráni proti UV žiareniu.

VÝDATNOSŤ

20 m² /l v jednej vrstve. Jedno balenie je možné použiť na jeden stôl a 4 stoličky záhradného nábytku (štandardná veľkosť). 

Počet vrstiev: 2 – 3 vrstvy.

Zasychanie: Náter je suchý na dotyk po 4 - 6 hodinách. Ďalšiu vrstvu možno nanášať po 16 - 24 hodinách. Úplné vytvrdnutie cca po 24 hodinách. Platí pre jednu vrstvu pri štandardnej hrúbke a teplote +20 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu 65%. Zníženie teploty alebo zvýšenie vlhkosti môže predĺžiť dobu zasychania.

ČISTENIE

Riedidlom S 6006 alebo iným bežným riedidlom. Pred čistením odstráňte zo štetca čo najviac farby. Xyladecor rukavica sa čistí mydlom a teplou vodou. Nechajte ju vyschnúť pri izbovej teplote. Po dôkladnom očistení je rukavica znovu použiteľná. 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA


Produkt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií