• Xyladecor podlahový lak polyuretán

Xyladecor podlahový lak polyuretán

  • Výrobca: Xyladecor
  • EAN:
  • KÓD:
  • dostupné do 2-3 dní

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

Xyladecor podlahový lak je bezfarebný jednozložkový lak na báze rozpúšťadiel pre použitie v interiéri na najrôznejšie drevené povrchy ako sú parkety, obloženie, dvere, zábradlia. Tvorí hodvábne polomatný alebo lesklý povrch odolný na oter. Neodporúčame používať lak na vysoko zaťažované povrchy ako tanečné parkety alebo telocvične. Nepoužívajte na vykurované povrchy alebo na povrchy napustené olejom či voskom. 

VLASTNOSTI

  • Výsledný vzhľad: Lesklý alebo polomatný.
  • Určenie: Pre vnútorné použitie.
  • Ostatné: Odolný proti oteru

Spotreba: 10-12m²/l v jednej vrstve.

Počet vrstiev: 2-3vrstvy

Zasychanie: Náter je suchý na dotyk po 3 hodinách. Ďalšiu vrstvu možno nanášať po 2 hodinách. Úplné vytvrdnutie cca po 24 hodinách. Platí pre jednu vrstvu o štandardnej hrúbke pri teplote +20° C a relatívnej vlhkosti vzduchu 50%, pri dobrom vetraní. Zníženie teploty alebo zvýšenie vlhkosti môže predĺžiť dobu schnutia.

Použitie: Pred použitím farbu dôkladne premiešajte. Nepridávajte cudzie zložky, nerieďte. Povrchy určené na lakovanie musia byť čisté, suché, odmastené a prebrúsené. Výrobok nanášajte na suché a čisté drevo. Lakovaný povrch musí byť suchý, zbavený vosku, živíc, olejov a iných nečistôt. Poškodený povrch vyplňte tmelom na drevo a prebrúste. Výrobok je pripravený priamo na použitie. Pred použitím obsah dôkladne premiešajte. Odstráňte prípadnú kôru. Aplikujte štetcom s jemnými prírodnými štetinami alebo velúrovým  valčekom v 2- 3 tenkých vrstvách (vždy až po 24 hodinách). Náter vykonávajte v tenkých vrstvách po štruktúre dreva. Podľa kvality podkladu je možné prebrúsenie jednotlivých vrstiev jemne zrnitým brúsnym papierom. Nepoužívajte lak pri teplote vzduchu nižšej ako 5 ° C a za vysokej vlhkosti (nad 80%). Úplnú odolnosť má povrch po 7 dňoch. Čistenie technickým benzínom alebo riedidlom S 6006. Pred čistením odstráňte zo štetca a valčeka lak.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií