Slovenské
  • Zábrana proti vtákom PL4TS

Zábrana proti vtákom PL4TS

Zábrana ochraňuje plochy voči usadaniu vtáctva, jeho nocovaniu a tiež proti stavbe hniezd.
  • Výrobca: EU
  • EAN:
  • KÓD:
  • Produkt je Skladom

Popis produktu

Tieto zábrany sú charakteristické ešte vyššou účinnosťou, pretože sú vybavené dvojnásobným počtom hrotov, čo sa prejavuje v zväčšení šírky.  Zábrana ochraňuje plochy voči usadaniu vtáctva, jeho nocovaniu a tiež proti stavbe hniezd. Tento druh zábran je vysoko účinný proti holubom, proti usadaniu lastovičiek, vrabcom a iným druhom vtáctva. Montáž je taktiež veľmi jednoduchá a fyzicky ľahká. Základný pás sa pomocou nožníc na plech zostrihne na presne zvolenú dĺžku.

Tento typ nie je hodný proti hniezdeniu lastovičiek. Proti hniezdeniu lastovičiek na fasáde je určený špeciálny druh PL 4T lastovičkový. 


Odporúčame zábrany upevňovať len so špeciálnym lepidlom. Plocha na ktorú lepidlo nanesiete nesmie byť znečistená prachom alebo mastná. Úprava plochy pásika je prvá operácia montáže. Odporúčame čistiť pásik od prachu vhodnými prostriedkami a mastnoty pomocou odmastňovacej kvapaliny. Pásik zábrany je štandardne dierovaný. Lepidlo môže pri montáži pretiecť cez tieto diery, čo spôsobuje tzv. „ gombíkový efekt", ktorý zabezpečuje lepšie uchytenie celého pásiku zábrany. Tieto diery v pásiku umožňujú montáž aj pomocou hmoždiniek a skrutiek.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií