Ekologické
  • SPEKTRA Vnútorný tmel 25kg hrubý

SPEKTRA Vnútorný tmel 25kg hrubý

Na zahladenie a vyrovnávanie minerálnych vnútorných povrchov stien a stropov, vhodný na ručné nanášanie.

Produkt nie je dostupný

Popis produktu

Na nanášanie pripravená hrubá hmota pre vyrovnávanie a zahladzovanie vnútorných povrchov stien a stropov. Vhodný pre prvú vrstvu zahladzovania podkladu, ako sú minerálne omietky a betón,  ktoré týmto spôsobom spevníme a pripravíme pre jemné zahladzovanie vnútorným tmelom SPEKTRA, alebo na natieranie disperznými farbami. Vyrovnávanie do hrúbky 5 mm.

Vlastnosti:
  • vhodný na manuálne a strojové nanášanie
  • už pripravená vyrovnávacia hmota
  • spevňuje odklad
  • vysoká paropriepustnosť
Použitie:
Na 1 m² povrchu spotrebujete 1,5 - 2 kg tmelu.
PRÍPRAVA PODKLADU:
Z podkladu odstránime prach, uvolnené čiastočky a ostatné nečistoty, ako sú zbytky olejov z debnenia a pod. Staré nátery, ktoré odpadajú, odstránime. Väčšie praskliny a poškodené časti podkladu vyplníme vhodnými materiálmi na minerálnom základe. Pri opravách doporučujeme impregnovanie akrylátovou impregnáciou SPEKTRA alebo hĺbkovou impregnáciou SPEKTRA. Pred začiatkom nanášania vnútorného hrubého tmelu SPEKTRA musí byť podklad suchý a pevný. Povrch stien znečistený pliesňou a riasami pred natieraním pretrieme biocídnym prostriedkom SPEKTRA SANITOL. Po vysušení stien plesne mechanicky odstránime. Nasleduje impregnovanie, hrubé vyrovnávanie a zahladzovanie. Škvrny od nikotínu, vyliatia vody, dechtu, vodou rozpustných tužiek, ..., pretrieme antinikotínovou farbou SPEKTRA, ktorá je súčasne aj konečný náter. 
Čas sušenia sa pri nižšej teplote a vyššej relatívnej vlhkosti vzduchu predlžuje a závisí aj od hrúbky nanesenej vrstvy vnútorného hrubého tmelu SPEKTRA. 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií