• Xyladecor Oversol 2v1

Xyladecor Oversol 2v1

6 rokov ochrany, nekvapká, tixotropná formula, chráni pred mrazom, UV žiarením a nepriaznivým počasím. Chráni a dekoruje.

Kalkulačka

m²/L

Popis produktu

Xyladecor Oversol 2v1 je unikátna hrubovrstvá lazúra na rozpúšťadlovej báze pre použitie v exteriéri. Vďaka svojej tixotropnej konzistencii nesteká a uľahčuje aplikáciu. Táto farba sa neriedi. Vytvára silný, elegantne polomatný film na povrchu dreva. Je určená pre vonkajšie drevené povrchy ako sú okná, dvere, balkóny, drevené obklady a podhľady, pergoly a iné drevené povrchy. Chráni drevo pred poveternostnými vplyvmi a UV žiarením. Nie je vhodný pre použitie v saunách.

  • Výsledný vzhľad: Matný
  • Určenie: Pre vonkajšie použitie
  • Ostatné: Chráni pred mrazom, proti UV žiareniu a nepriazni počasia. 

Natrite 1-2 vrstvy, priečne rezy 3 vrstvy. Náter je suchý na dotyk po 6 – 8 hodinách. Ďalšiu vrstvu možno nanášať po 16 hodinách.

Drevené povrchy musia byť pred úpravou čisté a suché. Pri renováciách odstráňte pomocou kefy všetky nečistoty, prach a popraskané staré nátery. Výrobok sa neriedi a nemieša. Miešaním zanikne tixotropná konzistencia.

Odporúčania pre bezpečnú prípravu povrchu: Pri brúsení suchej vrstvy farby môže vznikať prach. Tam, kde je to možné, by malo byť vždy použité brúsenie za mokra. Pokiaľ sa nedá zabrániť vystaveniu účinkom pomocou lokálneho odsávania, musia byť použité vhodné respiračné ochranné prostriedky. 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj
Google reCAPTCHA

Súvisiace produktyProdukt zabalený ihneď.

Každá objednávka do 11:00 vybavená v deň objednania.

Dodanie tovaru do 1 - 3 dní.

Expres dodanie pre Piešťany a okolie do 4 hodín.

cashback world
cashback world card

Vernostný program

Nakupujte, profitujte a využívajte výhody
medzinárodnej karty.
Viac informácií